JASNÁ VÍZIA: Nové možnosti pre váš domov

JASNÁ VÍZIA: Nové možnosti pre váš domov

Dajte veci do pohybu! Rozhodnite sa pre efektívne prístroje na ohrev vody, vykurovanie, vetranie a chladenie


V spoločnosti STIEBEL ELTRON máme jasnú víziu v oblasti technického pokroku. Náš postoj – neuspokojiť sa s tým, čo sme dosiahli – nám prináša nehasnúcu motiváciu. Stojíme si za tým, že len nové a inovatívne riešenia nás ako spoločnosť a vás ako našich partnerov a zákazníkov posúvajú dopredu.

Ponúkame vám veľa možností, s ktorými môžete svoj domov pripraviť na budúcnosť. Ide predsa o veľa – o príjemné teplo, teplú vodu a životné prostredie. Práve do týchto riešení vkladáme všetku energiu a úsilie.

Budúcnosť patrí zeleným technológiám:

 • zákony, ktoré apelujú na účinnosť zariadení sa neustále sprísňujú – energetická spotreba domov na vykurovanie a ohrev teplej vody sa bude ďalej znižovať,

 • budovy a ich obvodové plášte potrebujú inovatívne technické riešenia,

 • uhlie a plyn patria medzi vyčerpateľné zdroje a ich zásoby sú obmedzené.  

Dokonalá súhra detailov je dôležitá ako pri návrhoch našich produktov, tak aj pre ich bezchybné fungovanie u vás doma.

Vytvárame koncept stabilnej domácnosti, ktorý pretrvá po generácie. Aký koncept majú známi architekti, aby svoje návrhy a vízie premenili na teplo domova?

Investície do udržateľného domova sa oplatia – vám i životnému prostrediu


Aké funkcie má zabezpečiť kvalitné energetické riešenie pre domácnosť?
(Môžete zvoliť 1 – 4 funkcie.)    
    

OHREV VODY

STIEBEL ELTRON ponúka efektívne riešenia v oblasti ohrevu vody už od roku 1924.
Rozlišujeme:

VYKUROVANIE

STIEBEL ELTRON ponúka vykurovanie tepelnými čerpadlami na báze obnoviteľných zdrojov energie pre každý typ použitia. K našej produktovej ponuke patria aj elektrické zariadenia pre vykurovanie jednotlivých priestorov.

VETRANIE

STIEBEL ELTRON ponúka moderné vetracie zariadenia pre príjemnú atmosféru, so spätným získavaním tepla a mnohé ďalšie výhody.
Rozlišujeme:

 • Centrálne vetracie systémy – napríklad pre vetranie vášho nového domu; naše najvýkonnejšie multitalenty v sortimente sú integrálne vetracie systémy, ktoré ponúkajú funkcie ohrevu vody, vykurovania, vetrania a chladenia v jednom zariadení
 • Decentrálne vetracie systémy – napríklad pre dodatočnú inštaláciu a pre rozšírenie existujúcich technických zariadení budov

CHLADENIE

STIEBEL ELTRON ponúka tepelné čerpadlá, s ktorými môžete aj chladiť.

OHREV VODY, VYKUROVANIE, VETRANIE, CHLADENIE

STIEBEL ELRON ponúka kompaktné integrálne vetracie zariadenia – multitalenty, ktoré zabezpečia ohrev vody, vykurovanie, vetranie a chladenie vo vašom dome a váš osobný prechod na alternatívne energie.


JASNÁ VÍZIA PRE EKOLOGICKY UDRŽATEĽNÉ TECHNOLÓGIE

Naše riešenia sú udržateľné – a vysoko účinné


Sme presvedčení, že elektrina predstavuje energetický zdroj budúcnosti. Zelená elektrina zo slnka, vetra a vodnej energie je obnoviteľná a šetrná k životnému prostrediu. A rovnako tak aj naše produkty a riešenia.

Od založenia spoločnosti sa pri vývoji a výrobe riadime jasnou víziou a vyrábame výhradne elektricky poháňané produkty – ekologické a vysoko účinné riešenia technických zariadení budov.

Na elektrinu vsádzame, pretože:

 • Vykurovanie tepelnými čerpadlami dokáže obstáť spoľahlivo aj v budúcnosti. Mení bezplatnú, v prostredí akumulovanú slnečnú energiu zo zeme, vody a vzduchu na využiteľné teplo pre váš domov.

 • Elektrina, ktorá je potrebná na pohon našich produktov, je stále „ekologickejšia“.

 • Čím vyššia je energetická účinnosť produktov, tým menšia je spotreba elektriny.  

 

Elektrina je istotou budúcnosti. Je stále „ekologickejšia“ a šetrnejšia k našim prírodným zdrojom. 

„Prechod na alternatívne zdroje energie je neodvratne tu. Podiel „zelenej“ elektriny rastie. Tento typ sa stane primárnou energiou budúcnosti.“
STIEBEL ELTRON

Najnovšie technológie pre čo najvyššiu účinnosť – aj vy môžete s čistým svedomím vsadiť na elektrinu.

 

Tepelné čerpadlá ako príklad...
Tepelnú energiu obsiahnutú v okolí menia tepelné čerpadlá pomocou elektrickej energie na úžitkové teplo. Dokážu získať až 5x viac úžitkového tepla v porovnaní so spotrebou elektrickej energie potrebnej na ich chod.

 

Overujeme hlučnosť zariadení...
Moderné tepelné čerpadlá STIEBEL ELTRON sú navyše veľmi tiché. Každé zariadenie starostlivo testujeme v bezodrazovej komore a určujeme jeho akustický výkon a tlak na základe európskej normy EN 12102-1. Vďaka tomu presne zistíte, ako ticho bude pracovať vaše tepelné čerpadlo.

 


JASNÁ VÍZIA: INOVÁCIE A KVALITA

Moderné a udržateľné bývanie. Už dnes.


Patríme k popredným medzinárodným dodávateľom zariadení na ohrev vody, vykurovanie, vetranie a chladenie. Ako rodinná spoločnosť sa spoločne s našimi inžiniermi a pracovníkmi snažíme prinášať inovatívne a moderné riešenia pre váš domov.  

„Naše jedinečné know-how založené na princípe obnoviteľných zdrojov sa snažíme zhmotniť vo všetkých produktoch od malých prietokových ohrievačov až po vykurovaciu techniku.“
STIEBEL ELTRON

Riešenia, ktoré vás presvedčia


 • Všetko pre váš dom
  Inovatívne produktové riešenia, ktoré uspokoja všetky energetické požiadavky domácnosti – ohrev vody, vykurovanie, vetranie, chladenie.
 • Made in Germany
  Ako popredný inovátor vsádzame dôsledne na vlastné know-how od vývoja produktov až po ich výrobu.
 • Kvalita ako základ trvalej udržateľnosti
  Pokrokové inovácie a excelentná kvalita spracovania tvoria základ úspechu našej spoločnosti. Po celom svete vsádzame na myslenie a nápady nemeckých inžinierov a sme hrdí na naše produkty „Made by STIEBEL ELTRON“
 • Spoľahlivosť vs. prezieravosť
  Spoľahnúť sa môžete aj na naše služby od poradenstva až po servisnú podporu. V spoločnosti STIEBEL ELTRON sme k dispozícii našim partnerom – či už ide o odborné montážne a stavebné firmy, projektantov, alebo architektov.

Sme presvedčení o tom, že budúcnosť patrí energeticky účinným, inteligentným a ekologicky šetrným riešeniam pre domácnosti. Naše novinky aktuálne ponúkame za výhodné ceny:

Zaujali vás naše riešenia?

Využite náš kontaktný formulár, zadajte svoju požiadavku a dostanete ZDARMA nezáväznú cenovú ponuku od kvalifikovaného obchodno-technického zástupcu.


*Podiel energie z obnoviteľných zdrojov u koncových spotrebiteľov v Európskej únii (zdroj: Eurostat). Dáta za uplynulé obdobie vychádzajú z definícií obsiahnutých v smernici 2009/28/ES. Ciele pre nasledujúce roky vychádzajú zo štúdií Európskej komisie.