STIEBEL ELTRON Slovensko

Sme popredným výrobcom inovatívnych riešení pre ohrev vody, vykurovanie, vetranie a chladenie. V našej bohatej ponuke nájdete tepelné čerpadlá pre prípravu teplej vody, systémové zásobníky vody, prietokové ohrievače vody, malé, nástenné a stacionárne ohrievače vody, vetracie zariadenia, ako aj riešenia z oblasti regulácie a energetického manažmentu. 

Naše produkty ponúkajú vysoký komfort používania a nízku energetickú náročnosť. Zároveň dbáme na spokojnosť zákazníka, úsporu energie a ochranu životného prostredia. Vďaka produktom vysokej kvality nám dôverujú zákazníci nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

Sídlo firmy a kontaktné údaje

Kde nás nájdete?

Máte záujem o kúpu konkrétneho zariadenia?

Ste koncový zákazník a máte záujem o kúpu produktu z našej ponuky? Neváhajte a obrátte sa na našich obchodných partnerov, ktorí Vám radi pomôžu vybrať to najlepšie zariadenie pre vaše potreby a zabezpečia predaj.

Vyberte si najbližšieho obchodného partnera

Máte záujem o spoluprácu?

Ste montážna firma a máte záujem o spoluprácu a sprostredkovanie produktov STIEBEL ELTRON Vašim zákazníkom? Kontaktujte nás a získajte bližšie informácie o podmienkach a výhodách spolupráce s našou firmou. Radi si s Vami dohodneme stretnutie.

 

Kontaktné údaje pre našich obchodno-technických zástupcov v jednotlivých regiónoch

Kontaktné údaje pre nášho obchodno-technického zástupcu pre oblasť rekuperácie

Kontaktné údaje pre oddelenie zákazníckych služieb

Technická podpora, plánovanie a poradenstvo

 

Objednávka náhradných dielov

 

Kontaktné údaje pre ďalšie oddelenia

Kontaktné údaje pre výrobný závod