Spoľahlivé, úsporné a ekologické

Kvalitné tepelné čerpadlo je moja istota

Prečo tepelné čerpadlo od STIEBEL ELTRON?

Výber zdroja tepla patrí k najdôležitejším otázkam, ktoré musí riešiť každý, kto stavia alebo rekonštruuje dom.

STIEBEL ELTRON ponúka vysoko účinné tepelné čerpadlá pre každý domov, či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu, vnútornú alebo vonkajšiu inštaláciu.

Tepelné čerpadlo predstavuje ideálne riešenie pre vykurovanie, ohrev vody a chladenie, a to vďaka efektívnemu využitiu voľne dostupnej energie zo vzduchu, zeme alebo podzemnej vody.

Najdôležitejšie výhody v kocke

Vysoká úroveň kvality a dlhá životnosť

 

Už viac ako 45 rokov prinášame na trh tepelné čerpadlá, ktoré vyrábame vo vlastných závodoch v Nemecku s vysokou úrovňou výroby a prísnou kontrolou kvality. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2004. Dlhoročné skúsenosti na Slovensku aj vo svete sa neustále premietajú do vývoja našich produktov, systémov a služieb. Dodatočnú istotu našim klientom prináša možnosť predĺženej 5-ročnej záruky na celý systém STIEBEL ELTRON.


Excelentná účinnosť

 

Vynikajúca účinnosť našich tepelných čerpadiel znižuje náklady na energie a emisie CO₂. Naše sety s tepelným čerpadlom pre akýkoľvek typ nehnuteľnosti sú založené na integrovanom koncepte a boli vyvinuté a testované s ohľadom na zimné obdobie v našom klimatickom pásme. Zabezpečia všetko, čo váš domov potrebuje – vykurovanie a chladenie miestností, ako aj ohrev teplej vody. Zariadenia pracujú efektívne aj pri veľmi nízkych vonkajších teplotách – ako v novostavbách, tak aj pri rekonštrukciách.


Vysoká miera flexibility

 

Poskytneme vám správne riešenie pre akékoľvek požadované teploty, možnosti inštalácie a typy nehnuteľností – pre novostavby aj rekonštrukcie, pre vonkajšiu aj vnútornú inštaláciu. To všetko s využitím vzduchu, zeme alebo vody ako zdroja energie. Prevádzka tepelného čerpadla je pritom taká tichá, že si ho zamilujú aj vaši susedia. Tepelné čerpadlá je možné kombinovať s akýmkoľvek fotovoltickým systémom a batériovým úložiskom pre efektívne využitie vašej fotovoltickej energie.


Kvalitné poradenstvo a spoľahlivý servis

 

Ponúkame vám individuálne poradenstvo, návrh, montáž a servis vášho setu s tepelným čerpadlom prostredníctvom našej partnerskej siete kvalifikovaných odborníkov po celom Slovensku. Ako popredný výrobca tepelných čerpadiel zdieľame naše znalosti a vytvárame sieť spoľahlivých montážnych partnerov pre bezproblémovú inštaláciu. Rozsiahla servisná sieť spoločnosti STIEBEL ELTRON vo všetkých regiónoch poskytuje zároveň priamu podporu v prípade poruchy zariadenia.

Ideálne prevedenie pre maximálny komfort

Na rozdiel od konkurencie sa spoločnosť STIEBEL ELTRON zaoberá len výrobou vysokokvalitných tepelných čerpadiel typu monoblok. Spoznajte výhody tohto technického prevedenia, ako aj aktuálnu ponuku akčných setov.

Všetko o prevedení monoblok

O nás

Spájame inovatívnosť s túžbou po poznaní

  • Spoločnosť STIEBEL ELTRON patrí k svetovým technologickým lídrom v oblasti technických zariadení budov a zelených technológií.
  • Už od roku 1924 reprezentuje značku STIEBEL ELTRON technologická vyspelosť, kvalita, inovácia, spoľahlivosť a blízky kontakt so zákazníkom.
  • Ako rodinná firma sa spoločnosť STIEBEL ELTRON drží jasnej vízie - vyrábať ekologické, energeticky účinné a komfortné zariadenia pre ohrev vody, vykurovanie, vetranie a chladenie.

Získajte ponuku za 2 minúty

Vyberte si riešenie prispôsobené vašim potrebám a získajte nezáväznú cenovú ponuku. Sprievodca výberom tepelného čerpadla vás rýchlo a intuitívne privedie k vášmu novému vykurovaciemu systému. 

Ďalšie produkty

Rekuperačné jednotky pre čerstvý a zdravý vzduch

Efektívne vetranie s čo najmenšou stratou tepla je výzvou nielen pre majiteľov novostavieb, ale aj tých, ktorých čaká rekonštrukcia. Kľúčom sú moderné rekuperačné jednotky, ktoré vám zabezpečia regulovanú výmenu vzduchu bez plytvania energiou. Vznikli v súlade s najnovšími technológiami a prinesú vám nielen komfort, ale aj väčšie úspory a pevnejšie zdravie.

 


Viac o rekuperácii

Zásobníkové ohrievače vody z Popradu

STIEBEL ELTRON pokračuje v dlhoročnej slovenskej tradícii výroby špičkových zásobníkových ohrievačov vody. Tam, kde sa rozhoduje o kvalite a výkone, neexistuje žiaden kompromis. Bojlery spod Tatier vám svojím vyhotovením ponúkajú ideálne spojenie týchto vlastností.

 


Viac o ohrievačoch vody