Vymeňte starý kotol za nový - rekonštrukcia s tepelným čerpadlom


Vykurovanie v zime, chladenie v lete a vysoký komfort teplej vody po celý rok - neexistuje v podstate žiaden dom, v ktorom by nebolo možné použiť technológiu tepelného čerpadla.

Je to možné, ale predovšetkým veľmi prínosné! Pretože s kvalitným tepelným čerpadlom chránite životné prostredie a navyše šetríte náklady na energie.

 

Nezáleží na tom, či plánujete kompletnú rekonštrukciu objektu alebo chcete vymeniť len starý kotol za nový – STIEBEL ELTRON vám ponúka to správne tepelné čerpadlo na vykurovanie a ohrev vody pre vaše potreby. Zároveň môžete využiť štátnu dotáciu z programu Zelená domácnostiam.

Prečo rekonštruovať s tepelným čerpadlom od STIEBEL ELTRON?

 • Mimoriadne vysoká energetická účinnosť -  získajte až štyri jednotky tepelnej energie pre vykurovanie a ohrev vody na jednu jednotku dodanej elektrickej energie
 • Úspora nákladov - pri prechode na prevádzku s tepelným čerpadlom získate nárok na tarifu elektrickej energie s dvojpásmovou sadzbou, kde doba platnosti nízkej tarify je min. 20 h denne s blokáciou cca 2h
 • Pohodlie a rozmanitosť funkcií - vykurovanie, chladenie, ohrev vody, možnosť napojenia na fotovoltický systém
 • Vyhovuje akejkoľvek stavebnej situácii - vhodné riešenie do malých priestorov vďaka vonkajšej inštalácií jednotky tepelného čerpadla
 • Veľmi tichá prevádzka
 • Možnosť získať finančnú podporu od štátneho programu Zelená domácnostiam vo výške až 4 370 €
 • Tepelné čerpadlo s najvyššou energetickou triedou A+++
 • Viacero ocenení za produktový dizajn

Podpora od štátu pre zelené riešenia

Projekt Zelená domácnostiam a dotácia až 4 370 €

Okrem výhodnej ceny môžete pre tepelné čerpadlá od STIEBEL ELTRON získať aj štátnu dotáciu v rámci projektu Zelená domácnostiam.

 

Rodinné a bytové domy sa môžu uchádzať o dotáciu formou poukážky na inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie vďaka národnému projektu Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry s názvom Zelená domácnostiam.

 

Národný projekt SIEA je financovaný z Operačného programu Kvalita životného prostredia, ktorý riadi Ministerstvo životného prostredia SR.

 

V novom projekte Zelená domácnostiam je na poukážky vyčlenených 161 miliónov eur, z toho 59 miliónov eur pre domácnosti v Bratislavskom samosprávnom kraji.

 

Viac informácií získate na našej stránke o štátnej dotácii pre tepelné čerpadlá alebo u našich obchodno-technických zástupcov.

Podpora od štátu pre zelenú obnovu rodinného domu

Program Zelená obnova a dotácia až 19 000 €

Obnova rodinných domov je súčasťou Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky. Jej cieľom je do roku 2026 podporiť príspevkom na obnovu domu až 30 tisíc starších domov.

 

Zníženie energetickej náročnosti domov pozitívne ovplyvní hospodárenie domácností a zníženie emisií CO2 prispeje k zlepšeniu kvality životného prostredia a zdravia obyvateľov Slovenska.

 

Podmienkou pre získanie dotácie je dosiahnutie 30-percentnej úspory primárnych energetických zdrojov komplexnou obnovou domu.

 

V prvom rade ide o zateplenie fasády a strechy domu, výmenu okien a dverí, modernizáciu vykurovania a využitie obnoviteľných zdrojov energie, ako aj inštalovanie vonkajšieho tienenia a zelených striech.

 

Maximálna výška príspevku pre štandardnú skupinu žiadateľov je 19-tisíc € pri dosiahnutí energetickej úspory nad 60 %.

 

Viac informácií získate na stránke www.obnovdom.sk


Rekonštrukcia pre vyšší komfort bývania

Viac nezávislosti, viac funkcií - výhody tepelných čerpadiel

Zabezpečte si v lete príjemný chládok

Vykurovanie v zime, chladenie v lete – využite celú škálu funkcií tepelného čerpadla. Ak máte podlahové vykurovanie, funkcia chladenia sa dá jednoducho integrovať. Veľkou výhodou sú príjemné teploty bez studeného prievanu - na rozdiel od klimatizácie. A v miestnostiach nie sú potrebné žiadne ďalšie zariadenia.

 


Rekonštrukcia pre vyššiu udržateľnosť

Tepelné čerpadlo – prejdite na obnoviteľný zdroj energie

Chráňte životné prostredie a klímu

Tepelné čerpadlá sú šetrné k životnému prostrediu a klíme. Vďaka tejto trvalo udržateľnej zelenej technológii rozhodujúcim spôsobom prispievate k postupnému prechodu spoločnosti na obnoviteľné zdroje energie. Tepelné čerpadlá výrazne znižujú emisie CO2 a vykurovanie a ohrev vody vo vašom dome zabezpečujú úplne bez emisií.


Rekonštrukcia pre bezpečnosť investície

Investícia s istotou do budúcnosti

Buďte nezávislí a pripravení na budúcnosť

Elektrická energia zo slnka, vetra a vody bude pre nás dostupná aj v budúcnosti. Inteligentnými riešeniami pre ekologické budovy vám zaistíme nezávislosť, bezpečnosť investícií a udržateľnú budúcnosť.

S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v oblasti tepelných čerpadiel Vám ponúkame vysoko efektívne produkty šité na mieru. Vďaka ich inštalácii zvýšite hodnotu svojej nehnuteľnosti.


Optimálne riešenie za výhodnu cenu

Úsporné tepelné čerpadlo typu monoblok

Set s tepelným čerpadlom vzduch-voda HPA-O 8 CS Plus, hydraulickým modulom HSBB 180 Plus a akumulačným zásobníkom STH 210 Plus

 
 • Tepelné čerpadlo určené pre vonkajšiu inštaláciu.
 • Minimálna hlučnosť, ktorá sa dá ešte viac znížiť vďaka režimu Silentmode.
 • Vysoká účinnosť vďaka inverterovej technológii.
 • Hydraulický modul obsahuje 178 litrový zásobník teplej vody, ekvitermickú reguláciu, elektrokotol 8,8 kW a prepínanie vykurovanie/príprava teplej vody.
 • 3 funkcie: vykurovanie, chladenie, ohrev vody.
 • Set vyvinuli a vyrobili v Nemecku.
 • Súčasťou setu je aj diaľková správa ISG web.
 • Set je určený pre rodinné domy s rozlohou < 200 m².
 • Vhodné pre rekonštrukcie – možnosť využiť existujúce radiátory.
Získať viac informácií o sete

* Cena po odrátaní maximálnej možnej dotácie z programu Zelená domácnostiam. Akcia platí do 30. 9. 2024.


Zaujali sme vás?


Nenechajte si ujsť túto príležitosť. Pre bližšie informácie kontaktujte našich obchodných zástupcov alebo nám zašlite e-mailový dopyt prostredníctvom formulára.

Okresy - Skalica, Senica, Malacky, Trnava, Piešťany, Hlohovec, Pezinok, Senec, Bratislava, Galanta, Dunajská Streda, Šaľa, Nové Zámky, Komárno (1)

 

Okresy - Čadca, Kysucké Nové Mesto, Bytča, Žilina, Považská Bystrica, Púchov, Iľava, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Myjava, Topoľčany, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Prievidza, Turčianske Teplice (2) 

 

Okresy - Žiar nad Hronom, Žarnovica, Banská Štiavnica, Zvolen, Banská Bystrica, Krupina, Detva, Brezno, Veľký Krtíš, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Nitra, Zlaté Moravce, Levice (3)

 

Okresy - Kežmarok, Poprad, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Tvrdošín, Námestovo, Dolný Kubín, Ružomberok, Martin (4)

 

Okresy - Snina, Humenné, Medzilaborce, Stropkov, Vranov nad Topľou, Svidník, Bardejov, Stará Ľubovňa, Sabinov, Levoča, Prešov, Sobrance, Michalovce, Trebišov, Košice, Spišská Nová Ves (5)

 


Dopytový formulár pre e-mailový dopyt