Výrobný závod v Poprade

Historické skúsenosti, stabilné zázemie a moderná technológia

Produkty výrobného závodu v Poprade sa stali neoddeliteľnou súčasťou domácností, firiem, škôl či iných zariadení. Zároveň však prekročili nielen hranicu popradského regiónu, ale postupne sa etablovali aj na zahraničnom trhu. Stali sa jednoducho svetovými, a to najmä vďaka svojej kvalite a silnému medzinárodnému koncernu STIEBEL ELTRON. Výrobný závod je jeho súčasťou už 20 rokov.

Koncern STIEBEL ELTRON nadviazal na 175-ročnú tradíciu výroby strojárenského spotrebného tovaru a takmer 60-ročnú tradíciu výroby ohrievačov vody v Poprade a od roku 2008 rozšíril činnosť závodu aj o vývoj a výrobu tepelných čerpadiel.

Výrobné portfólio závodu tvoria okrem elektrických ohrievačov vody aj kombinované bojlery. Vyrábajú sa v rozličných objemoch od 5 do 200 litrov. Medzi najmodernejšie produkty patrí na Slovensku vyvinuté tepelné čerpadlo pre prípravu teplej vody. Tento produkt v sebe skĺbil najmodernejšie technológie, znalosti a chuť napredovať.

Držiteľ certifikátov ISO

Popri úspešných atestoch hlavne zo západoeuropských skúšobní VDE i Kema, obdržal výrobný závod už v roku 1996 certifikát riadenia kvality ISO 9001 a v roku 2003 certifikát riadenia kvality ISO 9001:2000. Od roku 2011 je výrobný závod držiteľom certifikátu environmentálneho riadenia ISO 14001.

Spoznajte integrovaný manažérsky systém výrobného závodu v Poprade

Spoznajte naše ohrievače vody z Popradu

Získajte prehľad o jednotlivých produktových typoch a ich technických parametroch.

Bližšie informácie o produktoch