Technické riešenia pre vysoký komfort bývania

Spájame inovatívnosť a túžbu po poznaní

Už od roku 1924 reprezentuje značku STIEBEL ELTRON technologická vyspelosť, kvalita, inovácia, spoľahlivosť a blízky kontakt so zákazníkom. Vďaka našim produktom patríme dnes celosvetovo k technologickým lídrom v oblasti technických zariadení budov a zelených technológií. Sme medzinárodne pôsobiacou skupinou s rodinnou tradíciou:

  • cca 6.000 zamestnancov po celom svete
  • štyri národné a štyri medzinárodné výrobné závody
  • 26 dcérskych spoločností na celom svete
  • viac ako 120 obchodných zastúpení a organizácií v rôznych krajinách sveta
  • ročný obrat v roku 2022 bol približne 1,1 miliardy eur, z toho približne 50 % v zahraničí
  • inteligentné produkty ako vhodné riešenia na akékoľvek použitie - ohrievače vody, tepelné čerpadlá, rekuperačné jednotky a elektrické vykurovacie zariadenia
Náš prísľub

Myslíme na vás a na životné prostredie

Uvedomujeme si svoju zodpovednosť

Dôverujte našim spoľahlivým riešeniam, inovatívnemu prístupu a našim skúsenostiam

Ako rodinná firma zameraná na inovácie sledujeme v energetických otázkach jasnú víziu – elektrina predstavuje energiu budúcnosti, predovšetkým na báze obnoviteľných zdrojov. Z tohto dôvodu sa spolu s približne 6.000 zamestnancami po celom svete usilujeme o efektívne riešenia vykurovania pomocou zelených technológií. Od samotného vývoja cez výrobu až po servis zariadení dôsledne uplatňujeme naše znalosti, inovatívny prístup a skúsenosti s náročnými zákazníkmi, ktorí vyžadujú prvotriednu kvalitu produktov aj služieb. Či už ide o ohrev vody, vykurovanie, vetranie alebo chladenie – u nás nájdete na každú požiadavku spoľahlivý produkt. Naše inteligentné riešenia technických zariadení budov vám zaistia tak dnes, ako aj v budúcnosti vysoký komfort bývania a bezpečnosť vašich investícií.

100 rokov skúseností

Kvalita je pre nás štandardom

Výnimočná ochranná známka

Od roku 1924 boli inovatívne technológie vždy v centre nášho záujmu – made by STIEBEL ELTRON. Logo sa však v priebehu rokov menilo.

Viac informácií o skupine STIEBEL ELTRON