Náš prísľub, za ktorým si stojíme. Za čo sme pripravení prevziať zodpovednosť?

 

Potrebu bezpečných dodávok energie sme nikdy nepociťovali tak výrazne, ako dnes.

Príroda nám však ponúka dostatok obnoviteľnej energie a my máme produkty, ktoré túto energiu dokážu čerpať udržateľne a s ohľadom na životné prostredie. Ponúkame k tomu zároveň prvotriedne služby. Od plánovania až po realizáciu a servis. Budúcnosť patrí inteligentným technológiám. Pripravte sa na ňu zodpovedne. Spoločne so STIEBEL ELTRON.

Vytvoríme pre vás pohodlný a bezpečný domov

Stavte na kvalitu

 

Máme dlhoročné skúsenosti s vývojom zelených technológií

 

Dôverujte naším skúsenostiam. Ohrievače vody vyrábame v Poprade viac ako 60 rokov, vývoju a výrobe tepelných čerpadiel sa venujeme skoro polstoročie a rekuperačným jednotkám takmer 30 rokov. Nemusíte vychádzať zo svojej komfortnej zóny. Už niekoľko desaťročí robíme všetko pre váš pohodlnejší život. 

 

Buďte nezávislí

 

Myslíme na udržateľnosť a životné prostredie

 

Sme presvedčení, že elektrická energia predstavuje energetický zdroj budúcnosti. Zelená elektrina zo slnka, vetra a vody je obnoviteľná a šetrná k životnému prostrediu. A rovnako tak aj naše produkty. Inteligentnými riešeniami pre ekologické budovy vám zaistíme nezávislosť, bezpečnosť investícií a udržateľnú budúcnosť.

 

Spoľahnite sa na naše riešenia

 

Sme spoľahlivý partner, ktorý stojí po vašom boku

 

STIEBEL ELTRON vám poskytne nielen inteligentné produkty, ale aj prvotriedne služby. Môžete sa spoľahnúť na našu zodpovednosť, rešpekt aj výnimočnú zákaznícku podporu. Nezáleží na tom či projektujete, inštalujete alebo používate niektoré z našich riešení. Zabezpečíme vám vždy to, na čom sa dohodneme. Vaše individuálne potreby sú pre nás prioritou.

 

Podporujeme postupný prechod na obnoviteľné zdroje energie. Stojíme si za tým, že ekologické, efektívne a komfortné technológie založené na obnoviteľných energiách nie sú len otázkou budúcnosti, ale aj súčasnou realitou. Dokázali sme to v prípade mnohých realizovaných inštalácií na Slovensku.

Marek Duračinský, Obchodný riaditeľ, STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Splňte si sny o udržateľnom bývaní so STIEBEL ELTRON

Myslíme na životné prostredie

STIEBEL ELTRON je jednou z najvýznamnejších spoločností v Európe v oblasti technických zariadení budov založených na obnoviteľných zdrojoch energie. Chceme sa zásadne podieľať na distribúcii týchto vysoko efektívnych technológií na celom svete.

Pripraviť sa na budúcnosť je jednoduché

Úsporné vykurovanie a chladenie

 

Moderné tepelné čerpadlá pre udržateľný komfort bývania

 

Voľba zdroja tepla patrí k najdôležitejším otázkam, ktoré musí riešiť každý, kto stavia alebo rekonštruuje dom. STIEBEL ELTRON ponúka vysoko účinné tepelné čerpadlá pre každú domácnosť a každú situáciu z hľadiska dostupného miesta – či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu, vnútornú alebo vonkajšiu inštaláciu.

 

Spoľahlivé vetranie

 

Rekuperačné jednotky pre pravidelný prísun čerstvého vzduchu

 

Efektívne vetranie s čo najmenšou stratou tepla je výzvou nielen pre majiteľov novostavieb, ale aj tých, ktorých čaká rekonštrukcia. Kľúčom sú moderné rekuperačné jednotky, ktoré vám zabezpečia regulovanú výmenu vzduchu bez plytvania energiou. Vznikli v súlade s najnovšími technológiami a prinesú vám nielen komfort, ale aj väčšie úspory a pevnejšie zdravie.

 

Účinný ohrev vody

 

Zásobníkové ohrievače vody z Popradu

 

STIEBEL ELTRON pokračuje v dlhoročnej slovenskej tradícii výroby špičkových zásobníkových ohrievačov vody. Tam, kde sa rozhoduje o kvalite a výkone, neexistuje žiaden kompromis. Bojlery spod Tatier vám svojím vyhotovením ponúkajú ideálne spojenie týchto vlastností.