Každých 15 sekúnd je niekde na svete inštalované zariadenie spoločnosti STIEBEL ELTRON.

Výroba technológie pre udržateľný komfort bývania

Skupina STIEBEL ELTRON úzko spolupracuje na medzinárodnej úrovni. Spolu s našimi zamestnancami v jednotlivých krajinách sa vždy usilujeme zistiť potreby každého zákazníka a ponúknuť mu tie najlepšie technické riešenia a optimálnu technickú podporu.

Inovovať znamená investovať

V meste Holzminden sa nachádza nielen naše sídlo, ale aj náš najväčší výrobný závod. Odtiaľ riadime našu spoločnosť a zabezpečujeme výrobu zariadení pre ohrev vody a elektrické vykurovanie, ako aj systémov pre využitie obnoviteľných zdrojov energie. Ďalší výrobný závod v Nemecku sa nachádza v meste Eschwege v Hesensku. Zameriava sa na výrobu malých ohrievačov vody, zariadení na prípravu vriacej vody, sušičov rúk a termoplastických komponentov pre všetky zariadenia STIEBEL ELTRON. Okrem toho prevádzkujeme výrobný závod v meste Freudenberg v Severnom Porýní-Vestfálsku. V zahraničí máme výrobné závody v Arvike (Švédsko), Poprade (Slovensko), Ayutthayi (Thajsko) a Tianjine (Čína).

Naše obchodné zastúpenia po celom svete

Naše výrobné závody v Nemecku

Holzminden, Nemecko

V Holzmindene vyrábame prietokové ohrievače vody, tepelné čerpadlá vzduch-voda a systémové zásobníky. Vďaka nášmu komplexnému prístupu vieme v našom hlavnom výrobnom závode realizovať aj individuálne požiadavky.

Eschwege, Nemecko

V meste Eschwege v Hesensku sa vyrábajú takmer všetky plastové diely pre zariadenia STIEBEL ELTRON. Vyvíjame a vyrábame tu okrem iného aj malolitrážne ohrievače vody. Poskytujeme tu taktiež širokú paletu služieb šitých na mieru.

Freudenberg, Nemecko

V meste Freudenberg sa vyrábajú vetracie systémy s funkciami vykurovanie, vetranie a prípravy teplej vody. Od roku 2020 je STIEBEL ELTRON strategickým akcionárom spoločnosti Zimmermann Lüftungs- und Wärmesysteme GmbH & Co. KG.

Hameln, Nemecko

V meste Hameln v Dolnom Sasku vyrábame naše bytové stanice pre prípravu teplej vody a vykurovanie.

Naše medzinárodné výrobné závody

Výrobný závod na Slovensku

Zariadenia a služby spoločnosti STIEBEL ELTRON sú k dispozícii kdekoľvek na svete.