Ak premýšľate nad vytvorením útulného miesta, sme pripravení vám pomôcť. Všetko sa začína pri riešeniach založených na obnoviteľných zdrojoch: ohrev vody, vykurovanie, vetranie a chladenie.


Správna kombinácia týchto kľúčových prvkov nám umožňuje vytvoriť pocit istoty a domova: príjemné teplo a čerstvý vzduch vytvárajú spolu dokonalú klímu miestnosti s ideálnou teplotou.


Bezpečie, pohodlie, teplo – produkty STIEBEL ELTRON pomáhajú premeniť vysnívanú predstavu na skutočne pohodlný domov.


Plánujete stavať dom alebo ste uprostred stresujúcej rekonštrukcie? Dôverujte desaťročiam skúseností STIEBEL ELTRON a urobte zo svojho domova komfortné miesto. Najmodernejšie tepelné čerpadlá, ktoré vykurujú tak úsporne, ako chladia. Optimálna kvalita vzduchu bez manuálneho vetrania. Ohrev vody s presnosťou na jeden stupeň s prehľadnými hodnotami spotreby. Individuálne dizajnové riešenia pre vaše priestory. So STIEBEL ELTRON budete mať istotu, že ste urobili správne rozhodnutie a dostanete tú najlepšiu technológiu pre svoj domov.

„Čerstvý vzduch bez strát“

Rekuperačná jednotka STIEBEL ELTRON VRC-W 400

Optimálna kvalita vzduchu pre váš domov: exkluzívna rekuperačná jednotka VRC-W 400 s moderným dizajnom STIEBEL ELTRON vám umožní čerpať výhody čerstvého vzduchu bez toho, aby ste museli vyjsť von! Optimalizovaný výmenník tepla rekuperuje až 94 % tepelnej energie z odsávaného vzduchu. A tá najlepšia vec – nepotrebujete vetrať manuálne, pretože zariadenie vetrá obytné priestory automaticky.

Prečítajte si viac o VRC-W 400

Zaujali vás naše riešenia?

Využite náš kontaktný formulár, zadajte svoju požiadavku a dostanete ZDARMA nezáväznú cenovú ponuku od kvalifikovaného obchodno-technického zástupcu. Zároveň vám odporučíme spoľahlivého partnera vo Vašom regióne, ktorý zabezpečí nielen samotný predaj, ale aj kvalitnú montáž a uvedenie do prevádzky.

„Plus pre komfort a efektívnosť“

Tepelné čerpadlo vzduch-voda STIEBEL ELTRON HPA-O 8 CS Plus

Premeňte svoju nehnuteľnosť na skutočnú „komfortnú zónu“! Tepelné čerpadlo vzduch-voda HPA-O 8 CS Plus poskytuje útulné teplo počas zimy a zabezpečuje príjemný chládok počas letných horúčav. Keď ho použijete so zásobníkom teplej vody, vie taktiež ohrievať vodu v požadovanej teplote. Keďže je navrhnuté na použitie v exteriéri, pradie tichšie ako mačka a dá sa tiež prepojiť so solárnym termálnym systémom.

Prečítajte si viac o HPA-O 8 CS Plus

„Teplá voda bez kompromisov“

Komfortný prietokový ohrievač STIEBEL ELTRON PEG 18

Vitajte v komfortnej zóne! Elektronicky riadený prietokový ohrievač vody PEG 18 pracuje s takzvanou technológiou 2i pozostávajúcou zo snímača teploty na vstupe a snímača prietoku.

Prečítajte si viac o PEG 18

Sme presvedčení o tom, že budúcnosť patrí energeticky účinným, inteligentným a ekologicky šetrným riešeniam pre domácnosti. Naše novinky aktuálne ponúkame za výhodné ceny: