Komplexná podpora - pre každý produkt.

Pre úspešnú spoluprácu je dôležité mať po svojom boku silného a kompetentného partnera – iba tak je možné podľa nášho názoru zaručiť excelentnú kvalitu a vysokú spokojnosť našich zákazníkov. Keďže naše výrobky plnia dôležité funkcie v rámci oblasti technických zariadení budov, je v prípade akýchkoľvek problémov rozhodujúce rýchle a čo najjednoduchšie riešenie.

Našim obchodným a odborným partnerom ponúkame nielen spoľahlivé technické riešenia, ale môžu sa spoľahnúť aj na komplexné zákaznícke služby pre celé produktové portfólio. Od odborného poradenstva a školení až po marketingovú podporu, STIEBEL ELTRON poskytuje podporu svojim partnerom pri každom projekte.

Marek Duračinský, Obchodný riaditeľ, STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Ďalšie služby po prihlásení

STIEBEL ELTRON vám ponúka podporu vo všetkých oblastiach vášho profesionálneho pôsobenia. Či už ste montážnik, zástupca veľkoobchodu alebo projektant, či architekt – každodenný život vám uľahčia naše digitálne nástroje, naše technické a marketingové podklady, naše školenia a webináre. Prístup k nim získate po prihlásení sa do našej partnerskej zóny.