Rozhranie KNX IP od STIEBEL ELTRON

Požiadavky na správu budov sa neustále zvyšujú. Komfort, efektívny energetický manažment a bezpečnosť sú kľúčové argumenty pre automatizáciu budov.

Moderná automatizácia budov

Pohodlné riadenie

Integrácia vykurovania v systéme KNX sa často vykonáva cez bránu, ktorá sa používa výhradne na tento účel. STIEBEL ELTRON má inovatívnejší prístup. Rozhranie KNX IP je prvým softvérovým rozšírením pre ISG web, vďaka ktorému je ISG bránou KNX, čo umožňuje jednoduchú integráciu mnohých typov tepelných čerpadiel. Ostatné funkcie ISG web zostávajú zachované.

 

Softvér ISG spolu so softvérom KNX IP umožňuje mobilnú obsluhu cez smartfón, ovládanie vykurovacieho systému cez tablet, počítač a pod., služby ako vzdialenú údržbu na základe zmluvy o poskytovaní servisných služieb a napokon integráciu v systéme automatizácie budov. Všetko v jednom zariadení.

 

Systém KNX je štandardom v rámci automatizácie budov na celom svete. Do jedného systému je možné integrovať osvetlenie, ovládanie žalúzií, bezpečnostný systém, energetický manažment, vykurovanie, vetranie a klimatizáciu, poplašné systémy, monitorovacie systémy atď.