Výrobné závody

Stručné predstavenie výrobných závodov

Hlavné sídlo spoločnosti STIEBEL ELTRON Group a rovnako aj jej najväčší výrobný závod sa nachádzajú v meste Holzminden (Nemecko). Výrobný závod sa nachádza aj v meste Eschwege (Nemecko) a štyri medzinárodné výrobné závody sú v mestách Poprad (Slovensko), Bangkok (Thajsko), Tianjin (Čína) a Arvika (Švédsko).

Závod v Holzmindene

Mesto Holzminden je hlavným sídlom skupiny STIEBEL ELTRON a zároveň najväčším výrobným závodom. Okrem celosvetovo operujúcej prevádzkovej administratívy a obchodnej organizácie je táto lokalita aj miestom výroby niekoľkých miliónov elektrických ohrievačov vodya zariadení určených na elektrické vykurovanie, ako aj systémov a zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie.

Adresa Email

STIEBEL ELTRON GmbH & Co. KG
Dr.-Stiebel-Strasse 33
37603 Holzminden

Germany 

 

Tel.: +49 5531 7020

Odoslať email

Závod v meste Eschwege

Eschwege je centrum excelentnosti pre plasty v rámci skupiny STIEBEL ELTRON Group. Tu sa vyrábajú takmer všetky plastové diely pre skupinu. Táto ekonomicky efektívna lokalita bola svedkom vývoja a výroby úspešného malého ohrievača vody SNU. Závod ponúka aj širokú paletu služieb šitú priamo na mieru požiadavkám jednotlivých zákazníkov.

Adresa Email

STIEBEL ELTRON GmbH & Co. KG
Am Baumesrain 6
37269 Eschwege

Germany

Tel.: +49 5651 92630

Odoslať email

Závod v Poprade

Popradský závod nachádzajúci sa na úpätí Vysokých Tatier na Slovensku vyrába a predáva hlavne elektrické ohrievače vody a tepelné čerpadlá. Škála služieb šitá na mieru jednotlivým požiadavkám zákazníkov dopĺňa výrobné portfólio.

Zistite viac o našej výrobe v Poprade
Adresa Email

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Hlavná 1

058 92 Poprad

Slovenská republika

Tel.: +421 52 7127 151

Odoslať email

Závod v Tianjine

Čínsky výrobný závod v meste Tianjiin je súčasťou STIEBEL ELTRON od roku 2004. Nachádza sa v rušnej metropole na severe Číny. Tento závod vyrába zariadenia pre lektrické vykurovanie – hlavne nástenné konvektory. Pre ázijský trh tu bolo vyrobených už celkovo 1,5 milióna výrobkov.

Adresa Email
STIEBEL ELTRON (Tianjin) Electric Appliance Co., Ltd.
Plant C3
XEDA International Industry City
Xiqing Economic Development Area
Tianjin
300385
P.R. China

Tel.: + 86 22 83 96 20 77
Odoslať email

Závod v Bangkoku

Výrobný závod Ayutthaya v širšom Bangkoku vyrába malé ohrievače vody, takzvané „sprchové jednotky“ pre ázijský trh a pre exportné trhy po celom svete od roku 2001. 

Adresa Email
STIEBEL ELTRON ASIA Ltd.
469 Moo 2
Tambol Klong-Jik
Amphur Bangpa-In
Ayutthaya 13160
Thailand

Tel.: +66 35 22 00 88
Odoslať email

Závod v meste Arvika

Spoločnosť Thermia Heat Pumps nachádzajúca sa vo Švédsku (Arvika) vyvíja, vyrába a predáva systémy tepelných čerpadiel na vykurovanie a chladenie. Je jednou z popredných spoločností v škandinávskom regióne. Thermia AB je čelnom STIEBEL ELTRON Group a má približne 215 zamestnancov.

Adresa Email

Thermia AB

Box 950

671 29 Arvika
Sweden

 

Tel.: +46 570 847 94

Odoslať email