Online webináre

Vzdelávajte sa z domova alebo zo svojej kancelárie a zaregistrujte sa na niektoré z našich praktických hodinových online školení.

Spoločnosť STIEBEL ELTRON pripravuje sériu webinárov pre obchodných predajcov, montážne firmy ako aj projektantov.

Vaším online školiteľom bude Ing. Adam Brestovský, ktorý sa v približne hodinovej prezentácii podelí o dlhoročné skúseností s riešeniami ohrevu vody, elektrického vykurovania a riadeného vetrania.

Témy a termíny webinárov:

Predstavenie portfólia – ohrev vody STIEBEL ELTRON

26.6.  9:00 – 10:00

Predstavenie portfólia zásobníkových a prietokových ohrievačov vody značky STIEBEL ELTRON. Dimenzovanie produktov z oblasti ohrevu vody. Porovnanie zásobníkových ohrievačov a prietokových ohrievačov vody.

Zaregistrovať sa

Predstavenie portfólia – riadené vetranie STIEBEL ELTRON

26.6.   13:00 – 14:00

Predstavenie portfólia rekuperačných jednotiek značky STIEBEL ELTRON. Dimenzovanie produktov z oblasti riadeného vetrania.

Zaregistrovať sa

Predstavenie portfólia – elektrické vykurovanie STIEBEL ELTRON

29.6.  13:00 – 14:00

Predstavenie portfólia konvektorov a akumulačných pecí značky STIEBEL ELTRON. Dimenzovanie produktov z oblasti elektrického vykurovania.

Zaregistrovať sa

Máte problém s registráciou?

Po kliknutí na odkaz "Zaregistrovať sa" je nutné vyplniť vaše meno (FISRT NAME), vaše priezvisko (LAST NAME) a vašu emailovú adresu (E-MAIL ADDRESS). Na túto adresu vám príde pozvánka na vstup pred online školením a pripomenutia.

Následným kliknutím na REGISTER potvrdíte registráciu.

V prípade akýchkoľvek iných komplikácií sa môžete obrátiť na nášho online školiteľa, ktorého kontaktné údaje sú uvedené vyššie.