Technická podpora

Miesto práce
Západné Slovensko

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1400 EUR a viac (v závislosti od praxe a odborných skúseností) + mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Tatramat - ohrievače vody s.r.o. (Stiebel Eltron Group) do svojho rozrastajúceho sa tímu hľadá skúseného technického pracovníka pre región západného Slovenska.

Aká bude náplň Vašej práce?
- obchodno-technické poradenstvo k ohrievačom vody Tatramat a tepelným čerpadlám a vzduchotechnickým jednotkách Stiebel Eltron
- návrh cenových ponúk a technických riešení v rámci TZB, technická podpora a špecifikácia produktov pre obchodných partnerov
- servisné poradenstvo pre produkty Stiebel Eltron a Tatramat
- plánovanie práce a kooperácia s externými servisnými spoločnosťami
- organizovanie a vykonávanie servisných a produktových školení
- riešenie reklamácií
- príprava technickej dokumentácie

- home office

Pracujte pre popredného Slovenského výrobcu ohrievačov vody a Nemeckého výrobcu tepelnej techniky a vzduchotechniky. Spoznajte priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov.

Zamestnanecké výhody, benefity

- dlhodobé perspektívne zamestnanie s možnosťou profesijného i osobného rastu
- intenzívne a pravidelné školenia v odbore TZB a vzduchotechniky
- prácu pre zaujímavú a stabilnú nadnárodnú spoločnosť
- spoluprácu v medzinárodnom tíme odborníkov
- motivačné platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- technického zamerania

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- flexibilita a ochota cestovať
- komunikatívnosť, samostatnosť
- zákaznícky orientovaný prístup
- ochota učiť sa a rozvíjať
- schopnosť pracovať v tíme
- vodičský preukaz sk. B
- vysokoškolské vzdelanie v TZB - výhodou
- prax min. 1 rok v odbore TZB - výhodou
- AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni - výhodou

Vyplňte on-line dotazník