Sme na ceste k vám

 

Aby bol STIEBEL ELTRON v bližšom kontakte so svojimi partnermi a zákazníkmi, chystá sa na cestu Európou s mobilným showroomom v rámci InnovationTOUR - a navštívi aj Slovensko.

 

V termíne od 29. 6. - 3. 7. 2021 môžete navštíviť našu mobilnú expozíciu v Banskej Bystrici pred pobočkou nášho veľkoobchodného partnera EMPIRIA.

 

Objavte virtuálne riešenia a reálne produkty, vzrušujúce prezentácie a inovatívne prvky. Spoznajte naše najnovšie riešenia pre ohrev vody, vykurovanie, vetranie a chladenie.

 

Náš mobilný stánok bude pre vás k dispozícii v týchto hodinách:

 

  • utorok – piatok - 7:00 – 15:30
  • sobota - 7:30 – 12:00

Inovatívne riešenia pre zelenú budúcnosť


Spoznajte produkty STIEBEL ELTRON na vlastnej koži. V mobilnom stánku vám predstavíme inteligentné zariadenia, ktoré zvýšia váš komfort bývania a zabezpečia vašu investíciu. Pozrime sa spoločne na to, ktoré to sú.

Tešíme sa na osobné stretnutie!

Ak máte záujem dohodnúť si s nami schôdzku na mobilnom stánku vopred, kontaktujte prosím našich obchodno-technických zástupcov.

Bratislavský a Trnavský kraj (1)

 

Trenčiansky a Nitriansky kraj (2)

 

Banskobystrický a Žilinský kraj (3)

 

Prešovský a Košický kraj (4)

 

Zdravie na prvom mieste

Je pre nás dôležité, aby ste sa v našich mobilných priestoroch cítili bezpečne. Mobilný stánok bude preto sprístupnený pri dodržaní aktuálne platných hygienických opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR.